DIREKTORI

Maklumat Perhubungan
Pengurusan Atasan & Pegawai Kanan KPD

Encik Kalimin Sahadi
Pemangku Pengurus Besar
Kalimin.Sahadi@sabah.gov.my
Tel
(088) 291307
Dr. Amat Kasim
Pengurus Kumpulan Ternakan | Pengurus Perancangan dan Pembangunan
amat.kasim@sabah.gov.my
Tel (088) 291381
Encik Nasir Yusof Bosimin
Pengurus Sumber Manusia dan Pentadbiran | Ketua Unit Perolehan dan Harta
Nasir.Bosimin@sabah.gov.my
Tel
Fax
(088) 291307
(088) 291354
Encik Samry Suhaimin
Pengurus Kewangan
Samry.Suhaimin@sabah.gov.my
Tel (088) 291373
Puan Jamilah Lee
Pengurus Kumpulan Tanaman
Jamilah.Lee@sabah.gov.my
Tel (088) 291342
Encik Dalius Gahun
Pengurus Kumpulan Pemasaran
Dalius.Gahun@sabah.gov.my
Tel
Fax
(089) 863450
(089) 863452
Encik Rainal Lasumin
Pengurus Kualiti dan Inovasi
Rainal.Lasumin@sabah.gov.my
Tel (088) 291308
Encik Michael Baduk
Ketua Unit Undang-Undang
Michael.Baduk@sabah.gov.my
Tel (088) 291350
Encik Philip Hee
Ketua Unit Kejuruteraan
Philip.Hee@sabah.gov.my
Tel (088) 291343
Puan Hajjah Sri Juniarti Salam
Pengurus Projek Poultri
Juniarti.Salam@sabah.gov.my
Tel (087) 391434
Encik Sintar Laus
Pengurus Projek (Lahad Datu)
Sintar.Laus@sabah.gov.my
Tel (089) 274275
(089) 274278
Puan Jenny Kok
Pegawai Perancangan
Jenny.Kok@sabah.gov.my
Tel (088) 291318
Puan Doulim Salag
Pegawai Perancangan
Doulim.Salag@sabah.gov.my
Tel (088) 291324
Puan Nurzanah Md. Layer
Akauntan
Nurzanah.MohdLayer@sabah.gov.my
Tel (088) 291330
(088) 291344
Encik Dony Endiong
Ketua Unit Pengurusan Teknologi Maklumat
Dony.Endiong@sabah.gov.my
Tel
Fax
(088) 291320
(088) 260025
Cik Nur Fathin Farhain Binti Ghazali
Ketua Unit Audit Dalam
NurFathin.Ghazali@sabah.gov.my
Tel (088) 291384
Encik Jailis Masarip
Pegawai Penyelaras KPD Wilayah Utara
Jailis.Masarip@sabah.gov.my
Tel
Fax
(088) 661218
Puan Nurul Hanizah Hamid Abdullah
Pengurus Projek (Cendawan)
Nurul.Hamid@sabah.gov.my
Tel (087) 212679
Dr. Stefen Noristan Kurniawan Kosmas
Pengurus Projek (Kambing)
Stefen.Noristan@sabah.gov.my
Tel 013 5525320
Encik Andree Alexander Funk
Pengurus Projek (Sandakan)
Andree.Funk@sabah.gov.my
Tel (088) 263851
Cik Juita Arhan
Pegawai Penguasa BHBC
Juita.Arhan@sabah.gov.my
Tel (088) 291375
Puan Phascheyllah Erdana Au
Ketua Unit Pemprosesan
Phaschyellah.Au@sabah.gov.my
Tel (088) 754584
Dr. Joveniah Ching
Pegawai Veterinar
Joveniah.Ching@sabah.gov.my
Tel (088) 260368
Cik Siti Hawa Hajira Binti Mohd. Husin
Pengurus Projek Cendawan
tenhawa@gmail.com
Tel (088) 291323
Encik Mohd. Royzal Binti Abdul Razak
Pegawai Undang-Undang
Royzal.Razak@sabah.gov.my
Tel (088) 291340
Cik Nurul Fathin Binti Idrus
Jurutera
NurulFathin.Idrus@sabah.gov.my
Tel (088) 291325
Encik Mohd Zalikh Fuzael Binti Ghazali
Jurutera
Zalikh.Ghazali@sabah.gov.my
Tel (088) 291325