Muka Depan
Pengenalan
Projek
Program
Perkhidmatan
Pencapaian
Piagam Pelanggan
Berita & Artikel
Arkib
Aplikasi
Direktori
Soal Jawab
Buku Pelawat
Pautan
  Organisasi   Pengurusan   Kakitangan

Maklumat Perhubungan
Pengurusan Atasan & Pegawai Kanan Korporasi Pembangunan Desa

Datu Basrun Hj. Datu Mansor
Pengurus Besar
Basrun.Mansor@sabah.gov.my

Tel
Fax

(088) 291302
(088) 291306
En. Liman Hj. Yusof
Pengurus Sumber Manusia & Perkhidmatan Korporat
Liman.Yusof@sabah.gov.my
Tel (088) 291307
En. Awang Sallih Awang Labai
Pengurus Perancangan & Pembangunan
AgSallih.AgLabai@sabah.gov.my
Tel (088) 291317
En. Ponisar Bingkar
Ketua Unit Audit Dalaman
Ponisar.Bingkar@sabah.gov.my
Tel (088) 291337
Pn. Natalie Chow Yen Ling
Pengurus Kumpulan (Pemasaran)
Natalie.Chow@sabah.gov.my
Tel (088) 291381
En. Willibrord Gom
Pengurus Kumpulan (Ternakan)
Willibroad.Gom@sabah.gov.my
Tel (088) 291363
En. Rady Ramlee
Pengurus Kumpulan (Poultri)
Rady.Ramlee@sabah.gov.my
Tel (088) 291313
En. Chung Wui Muh @ Philip Felix
Pengurus Kumpulan (Tanaman Pertanian )
WuiMuh.Chung@sabah.gov.my
Tel (088) 291343
En. Samry Suhaimin
Pengurus Kewangan
Samry.Suhaimin@sabah.gov.my
Tel (088) 291373
Datin Maria Conception @ Maria Omamalin
Pengurus Perdagangan & Peruncitan
Maria.Angin@sabah.gov.my
Tel (088) 260411
En. Zeno Tahir
Pengurus Jualan
Zeno.Tahir@sabah.gov.my
Tel (088) 260367
En. Andree Alexander Funk
Pengurus Projek (Tanaman I)
Andree.Funk@sabah.gov.my
Tel (088) 263851
Pn. Sri Juniarti Salam
Pengurus Projek (Tanaman II)
Juniarti.Salam@sabah.gov.my
Tel (087) 209737
Pn. Lee Nyuk Choon @ Jamilah Ariffin
Pengurus Projek (Tanaman III)
Jamilah.Lee@sabah.gov.my
Tel (088) 291301
En. Julius Kawit
Pegawai Tadbir (Pentadbiran)
Julius.Kawit@sabah.gov.my
Tel (088) 291377
Dr. Mohd Shahrom Salisi
Pengurus Projek (Ternakan Kambing)
DrShahrom@sabah.gov.my

Tel
 
(088) 291323
Dr. Carwan Carma
Pengurus Projek (Poultri)
 
Tel (088)
En. Sintar Laus
Pengurus Projek Pertanian (Sandakan)
Sintar.Laus@sabah.gov.my
Tel (089) 776230
(089) 757895
En. Dalius Gahun
Pengurus Projek Pertanian (Tawau)
Dalius.Gahun@sabah.gov.my
Tel
Fax
(089) 619275
(089) 619278
En. William Ong
Pengurus Agro Desa Sdn. Bhd.
William.Ong@sabah.gov.my
Tel (088) 291321
En. Nasir Yusof Bosimin
Ketua Unit Pembangunan Produk
Nasir.Bosimin@sabah.gov.my
Tel (088) 291360
En. Sau Then Nam
Ketua Unit Kejuruteraan
Tel (088) 889425
En. Jailis Masarip
Ketua Unit Perhubungan Awam
Jailis.Masarip@sabah.gov.my
Tel (088) 291328
En. Henry Ng
Ketua Unit Perolehan & Harta
Ng.Henry@sabah.gov.my
Tel (088) 291369
En. Michael Baduk
Ketua Unit Undang-Undang
Michael.Baduk@sabah.gov.my
Tel (088) 291350
En. Dony Endiong
Ketua Unit Pengurusan Teknologi Maklumat (ICT)
Dony.Endiong@sabah.gov.my
Tel
Fax
(088) 291320
(088) 260025
En. Jimil Jainol
Ketua Jurulatih Pusat Latihan Belia Tenom
Jimil.Jainol@sabah.gov.my
Tel
Fax
(087) 737567
(087) 737567
En. Johnny Raymond
Akauntan Kanan
Johny.Raymond@sabah.gov.my
Tel (088) 291330
Pn. Nurzanah Mohd. Layer
Akauntan
Nurzanah.MohdLayer@sabah.gov.my
Tel (088) 291334
Cik Juita Arhan
Pegawai Sistem Maklumat
Juita.Arhan@sabah.gov.my
Tel (088) 291375
Cik Phaschyellah Erdana Au
Pegawai Teknologi Makanan
Phaschy.Au@sabah.gov.my
Tel (088) 754584
En. Sanseh Masi
Pegawai Tadbir (Penerangan)
Sanseh.Masi@sabah.gov.my
Tel (088) 291362
En. Rainal Lasumin
Pegawai Tadbir (Sumber Manusia)
Rainal.Lasumin@sabah.gov.my
Tel (088) 291308
Cik Adeline Chee
Pegawai Tadbir (Latihan)
Adeline.Chee@sabah.gov.my
Tel (088) 291309
Pn. Jenny Kok
Pegawai Perancangan
Jenny.Kok@sabah.gov.my
Tel (088) 291318
En. Maurice Paujik
Pegawai Perancangan
Maurice.Paujik@sabah.gov.my
Tel (088) 291318
Pn. Doulim Salag
Pegawai Perancangan
Doulim.Salag@sabah.gov.my
Tel (088) 291304
En. Tham Yu Nyan @ Harry
Jurukur Tanah
Harry.Tham@sabah.gov.my
Tel (088) 291344

 

Sebarang ralat (broken links) boleh dikemukakan ke Webmaster. Terima Kasih
Korporasi Pembangunan Desa, 1998 - 2010