DIREKTORI

Nama &
Jawatan

No. Talian/ Sambungan

E-mel

Tang Yang Ming

Pegawai Eksekutif

(6088) 711575

YangMing.Tang@sabah.gov.my

Andresia A. Lojingau

Pegawai Tadbir

Ext: 204

Andresia.Lojingau@sabah.gov.my

Jonathan J. Lindua

Jurutera I

Ext: 300

Jonathan.Lindua@sabah.gov.my

Darlene

Jurutera II

Ext: 303

Darlene.Robert@sabah.gov.my

Nelson Johnivies

Pen. Pegawai Penguatkuasa Kanan

Ext: 322

Nelson.Johnivies@sabah.gov.my

Adinah Kulian

Pen. Pegawai Tadbir (Perkeranian)

Ext: 108

Adinah.Kulian@sabah.gov.my

Janet Lajaip

Pen. Akauntan

Ext: 101

Janet.Lajaip@sabah.gov.my

Bainis Lutot

Pen. Pegawai Kesihatan Persekitaran

Ext: 207

Bainis.Lutot@sabah.gov.my

Kamal Ismail

Pen. Pegawai Tadbir (Operasi)

Ext: 321

Kamal.Ismail@sabah.gov.my

Riduwan Darasin

Ketua Kerani

Ext: 221

Riduwan.Darasin@sabah.gov.my

Raphael Jinaon

Pem. Penguatkuasa Kanan

Ext: 210

Raphael.Jinaon@sabah.gov.my

Marilyn D. Majakul

Pem. Penilaian Kanan

Ext: 111

Marilyn.DamianMajakul@sabah.gov.my

Daniel Matayun

Pem. Tadbir - Landskap

Ext: 318

DanielJonathan.Matayun@sabah.gov.my



Pilihan Bahasa

Carian

PENGERUSI MAJLIS

ENCIK ROBERT STIDI

PEGAWAI EKSEKUTIF MDPG

ENCIK TANG YANG MING

Jumlah Pelawat

» 2 Pelawat Semasa
» 65 Pelawat Hari Ini
» 15 Pelawat Kelmarin
» 65 Pelawat Minggu Ini
» 1099 Pelawat Bulan Ini
» 1661 Pelawat Tahun Ini
» 1661 Jumlah Keseluruhan Pelawat

 Array ( [memory] => 0.068313598632812 [seconds] => 0.025516986846924 )