Anda sekarang berada di : Laman Utama > Hubungi Kami > Alamat, Telefon & Fax

ALAMAT, TELEFON & FAX

Alamat
Pejabat Daerah Lahad Datu
Bangunan Urusetia, Jalan Urusetia
Peti Surat 601635,
91111 Lahad Datu
Tel 089-881177 / 881662 Faks : 089-884518

Unit / Bahagian Nama Pegawai No. Tel / Faks / Email
Pegawai Daerah

Mohammad Ayub Bin Hj Yakub

Tel: 089-881518 ext 111
Faks:089-884518
Mohdayub.hjyakub@sabah.gov.my
Pembantu Tadbir Faujiah Minglong Tel:089-881518 ext 112
Faks:089-884518
Faujiah.Minglong@sabah.gov.my
Pentadbiran
Penolong Pegawai Daerah
Mahasitah Binti Hj. Amin

Tel:089-883050
Ext 110

Mahasitah.Amin@sabah.gov.my

Pentadbiran
Ketua Kerani
Adzmie Harun

Ext 104 @ H/P:0109563360

Adzmie.Harun@sabah.gov.my

Pentadbiran
Sumber Manusia SM2
Bedah @ Suarni Jagir Singh Tel: 089889454 Ext 103
Surni.Singh@sabah.gov.my
Pentadbiran
Khidmat Pelanggan / Operator
Juridah Ahmad

Tel: 089-881177 / 881662
Ext 101

Juridah.Ahmad@sabah.gov.my

Pejabat Am Ext 105
Pentadbiran
Fail

Halid Abargat

Ext 102

Halid.Arbagat@sabah.gov.my

Pentabiran
Kewangan (Akaun)
Pegawai Akaun
Jacika Balingi

Tel:089-881536 Ext 109

Jacika.Balingi@sabah.gov.my

Pentabiran
Kewangan (Akaun)
Suriani Malasahi Tel:089-881536 Ext 107
Pentabiran
Kewangan (Akaun)
Nuraina Ardani Tel:089-881536 Ext 107
Nuraina.Ardani@sabah.gov.my
Pentabiran
Kewangan (Hasil)
Mohd Hadzrul Tahamit Tel:089-881284 Ext 113 @ 114
MohdHadzrul.Tahamit@sabah.gov.my
Pentabiran
Kewangan (Hasil)
Aminah Amir

Ext 115

Aminah.Amir@sabah.gov.my

Unit ICT Norliza Gonzales @ Gonzalis Ext 108 Norliza.Gonzales@sabah.gov.my
Bilik Gerakan PDLD   Ext 126

 

Unit / Bahagian Nama Pegawai N0. Tel / Faks / Email
Pembangunan
Penolong Pegawai Daerah
Juraimin Haji Jadil

Tel:089-884480
Ext 116

Juraimin.Jadil@sabah.gov.my

Pembangunan
Penolong Pegawai Pembangunan Daerah
Aisah Pullong

Ext 118

pijapullong@gmail.com

Pembangunan
Penolong Jurutera
Mohammad Hafez Mackenzie

Ext 122

MohdHafez.Mackenzie@sabah.gov.my

Pembangunan
Juruteknik
Mohd Suhaymi Jumadil

Ext 121

MohdSuhaymi.Jumadil@sabah.gov.my

Pembangunan

Norasniemar Abidin

 

Hasnor Amsani

 

Sharmile Praser

 

Ext 119

Norasniemar.Abidin@sabah.gov.my

Ext 117

Hasnor.Amsani@sabah.gov.my

Ext 120

Sharmile.Praser@sabah.gov.my

Penolong Pegawai Tadbir

Ismali Mildad

 

Ext 123

Ismali.Mildad@sabah.gov.my